Uncategorized

Otreya pristato naujausią dainą „Flames“ ir jos vaizdo klipą

Otreya pristato naujausią dainą „Flames“ ir jos vaizdo klipą

Atlikėja Otreya pristato naujausią dainą „Flames“ ir jos vaizdo klipą. Šis kūrinys transliuoja išsilaisvinimą, nubudimą ir kviečia laužyti taisykles. Prieštaringa dainos istorija pasakoja apie du žmones bandančius save sulaikyti ir peržengiančius visas ribas, negalinčius būti kartu, tačiau, nepaisant to, nepaleidžiančius vienas kito rankų. Pasak atlikėjos, šis dainos scenarijus pradėjo suktis jos galvoje praeitų metų pavasarį, nubundanti gamta įkvėpė Otreya sukurti veržlią, laisve trykštančią dainą, kurią simboliškai pavadino „Flames“ (liet. liepsnos).

„Liepsnojanti ugnis man asocijuojasi su šiluma ir baime, kas puikiai atspindi šios dainos esmę. Sušalę šildomės prie ugnies, tačiau jei prieisime per arti – nudegsim. Būtent taip nutiko ir mano dainoje kuriamam personažui – mergina sudegė prieštaringų jausmų liepsnose. Ji sulaužė taisykles, nors žinojo, kad tai ją pražudys“, – apie savo kūrinį kalba atlikėja.

Taip pat Otreya atskleidė muzikinio klipo filmavimo užkulisius. Karščiu alsuojantis dainos klipas iš visos kūrybinės komandos pareikalavo dviejų, itin šaltų, nemiegotų rudeniško spalio naktų.

„Dvi dienas šaltame, buvusios gamyklos ceche praleidau su lengva, vasarine suknele. Mažiausiai mėnesį po klipo filmavimo, vien prisiminus apie šias dvi dienas pradėdavo šiurpti oda“, – juokiasi atlikėja.

Muzikiniame vaizdo klipe Otreya įkūnija dainos pagrindinio personažo pasakojamoje istorijoje dominuojančias priešpriešas, kurios galų gale persipina.

„Šio klipo idėją išvystė, režisavo ir prodiusavo mano dainų prodiuseris Andriejus Aputis. Išgirdusi jo klipo viziją bemat į ją įsitraukiau ir nė nesvarčiau apie „kitus variantus“. Labai džiaugiuosi galutiniu rezultatu ir tikiuosi ateityje kartu jėgas ir toliau vienysime ne tik dainų, bet ir klipų, kūrime. Esu dėkinga visai klipo kūrybinei komandai ir, taip pat, klipą pagyvinusiems „Ritmas kitaip“ vaikinams, už jų kantrybę filmavimo metu ir puikiai praleistą, nors ir šaltyje, laiką!“, – įspūdžiais dalinosi Otreya.

„Flames“ vaizdo klipas pagaliau išvydo dienos šviesą, jį jau galite pamatyti bei įvertinti ir jūs.

Video rasite čia!

happy wheels

Administracija

sausio 25th, 2018

No Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Žinutė į eterį