Uncategorized

Justinas Jarutis ir Monika Pundziūtė pristato dainą „Stay With Me“

Justinas Jarutis ir Monika Pundziūtė pristato dainą „Stay With Me“

Justinas Jarutis drauge su Monika Pundziūte-Monique gerbėjams paruošė staigmeną, dienos šviesą išvydo naujas, bendras judviejų kūrinys „Stay With Me“.

Kai gimė mūsų su žmona dukra Adelė, nemažai laiko praleisdavau namuose, daug grojau ukulėle, akustine gitara. Ieškodamas naujo skambesio gitaros stygose supratau, kad palaipsniui gimsta nauji kūriniai. Taip atsirado ir „Stay With Me“, o tuomet pagalvojau, kad Monika turi dainuoti drauge“, –  J.Jarutis.

Pasak muzikanto, niūniuodamas naują melodijas jis aiškiai suprato – dainai reikalingas moteriškas vokalas, todėl nedelsdamas nusprendė susisiekti su Monika. „Ji nedvejojusi sutiko prisidėti prie naujosios avantiūros“, – džiaugėsi J.Jarutis.

Merginai muzikantas negaili komplimentų, pasak jo, Monika – jauna, talentinga ir labai charizmatiška mergina. „Mane labai žavi jos profesionalumas, tai palengvino darbą su ja. Mums, manau, puikiai sekėsi. Monika, tu esi nenugludintas brangusis akmuo, kurio kampai suteikia tau nenuobodaus žavesio ir įžūlaus tikrumo“, – sakė pašnekovas. Tai kol kas vienintelė J.Jaručio daina drauge su Monika, tačiau jis jau galvoja apie naują albumą, o jame dar vieną dainą ketina įrašyti su dar viena žinoma atlikėja. Tiesa, kas ji, kol kas neišduoda.

Video rasite čia!

happy wheels

Administracija

sausio 25th, 2018

No Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Žinutė į eterį