Uncategorized

Atlikėjas Juozas Martin pristato „Eurovizijai“ skirtą kūrinį „Don‘t Give Up“

Atlikėjas Juozas Martin pristato „Eurovizijai“ skirtą kūrinį „Don‘t Give Up“

Praėjusių metų pavasarį debiutavęs atlikėjas Juozas Martin pristato naujausią savo darbą „Don‘t Give Up“, su kuriuo artėjantį šeštadienį stos ant nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos scenos.

Muzikantas pasakoja, jog dainos eskizas gimė lygiai prieš metus – didžiųjų žiemos švenčių ir ambicingų naujametinių pasižadėjimų metu.

„Tuo laikotarpiu, kaip ir kiekvienais metais, savo aplinkoje girdėjau begalę pažadų: pradėti sportuoti, skaityti daugiau knygų, laikytis dietos, išmokti groti kokiu nors instrumentu ar išsilaikyti vairavimo teises, – prisimena atlikėjas. – Ne išimtis ir aš – tą kartą pasižadėjau sau ateinančiais metais išleisti pirmąjį solinį albumą. Kaip matome, tai neįvyko, tačiau iš šios situacijos gimė puikios dainos tekstas.“

Juozas atskleidžia, kad daina „Don‘t Give Up“ yra apie kūrybą ir jos palydovus – tikėjimą savimi, įkvėpimą, nepasitikėjimo bangas ir nedideles nesėkmes, tačiau kartu kūrinys skatina nepasiduoti ir siekti savo svajonių.

„Jeigu parkritęs atsikeli, sukaupi jėgas ir vėl judi link tikslo – jį galų gale pasieksi. Patyriau tai pats, nes šiemet pagaliau pavyks pasiekti savąjį – solinis albumas jau beveik baigtas“, – šypsosi atlikėjas.

Muzikantas pripažįsta, kad apie dalyvavimą „Eurovizijos“ atrankoje niekada nemąstė, tačiau ne vienus metus stebėjo čia dalyvaujančius kolegas.

„Vis labiau įsitikinu, kad Eurovizijoje sėkmės formulės nėra. Niekas nežino ko reikia, kad laimėtum konkursą, nes kas kartą laimi vis kitoks pasirodymas. Svarbiausia, jog kūrinys būtų nuoširdus ir pasiektų klausytojų širdis. Tikiu, kad „Don‘t Give Up“ – būtent toks“, – pasakoja atlikėjas.

Juozas Martin, kurio tikroji pavardė – Martinkėnas, seniai nebėra scenos naujokas. Tie, kurie atidžiau seka Lietuvos muzikinį pasaulį, Juozą yra pastebėję gitara grojantį šalia Donato Montvydo, Vaido Baumilos, Girmantės Vaitkutės bei Monique. Juozas taip pat dirba su muzikiniais televizijos projektais, kuria dainas garsiems Lietuvos atlikėjams.

Video rasite čia!

happy wheels

Administracija

sausio 25th, 2018

No Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Žinutė į eterį